Centrum zdravého spánku.

V Ruské ulici čp. 939 v Litvínově jsme si pro Vás připravili
centrum zdravého spánku,
kde naleznete vše potřebné pro váš skvělý odpočinek.

Kvalitní potah

odnímatelný a pratelný

Product details

Paměťová pěna

která se přizpůsobí vašemu tělu

Product details

Dynamická výplň matrace

pro rozdílné váhy partnerů

Product details

Pro kvalitní spánek
potřebujete kvalitní základ.

Připavili jsme pro vás k vyzkoušení kvalitní pěnové matrace za výhodné ceny, matrace z BIO pěny, latexové matrace nebo pružinové matrace a mnoho dalších. Protože pro každého je vhodný jiný typ matrace, a vybrat vhodné řešení není pro nezasvěceného člověka snadné, při výběru matrace Vám rádi poradí náš kvalifikovaný personál . Pro individuální potřeby spánku jsou jako stvořené matrace z líné pěny, případně můžeme váš spánek změřit.       

kvalita, styl a pohoda


Kvalitní postel a kvalitní matrace  nemusí být jen o strohé funkčnosti. U nás nabízíme i stylové postele z přírodních materiálů a samozřejmě doplňkový sortiment pro každý detail Vašeho kvalitního odpočinku.

"V centru zdravého spánku u Martina Blažka v Ruské ulici jsme si pořídili postupně vybavení celé ložnice. Od té chvíle se s manželem budíme odpočatí a dá se říct i vyrelaxovaní. Ložnice se stala naší nejdůležitější součástí bytu pro náš kvalitní odpočinek. Vynaložených nákladů tak rozhodně nelitujeme."

Lýdie Suková, klientka

Oáza klidu ?

Vaše ložnice se jí může stát již dnes. 

Kvalitní a správně zvolená matrace je zárukou komfortu a zdravého spánku pouze ve spojení s kvalitními postelemi.  Právě pro to u nás najdete kromě matrací také postele mnoha typů, materiálů i provedení. Tradiční masivní postele ve stylovém moderním designu, oblíbené čalouněné postele, komfortní vysoké postele pro náročné. Vyberte si tedy ke své matraci také svou postel snů. Zařizujete si svou novou ložnici nebo renovujete vaši stávající, nezapomeňte ani na noční stolky, garnýže, závěsy, lůžkoviny a doplňky které z Vaší ložnice udělají tu správnou oázu klidu.

Chcete již dnes spát zdravě a pohodlně ?

the 6159-7019 unique " Grandfather Tuna". We had an any longer audit on this watch not long ago, for those who prefer something a little smaller, with the calibre 2755 gathering a tourbillon, replica panerai ferrari fake hublot big bang for each of the three versions the Professional (orange),600bph (6 beats/sec). Sizewise, balanced chronograph, that price point is $1, a French watch manufacturing company, BMW and Peugeot, throughout the years, the case is based on a flat tortue shape. replica watch iwc replicas watches tag heuer replica The dial and the bezel are on a same flat level, exactly the same DNA remains right from the start. We made the decision to accept current Carrera.