luxusní sedací soupravy

designové, ergonomické a funkční sedací soupravy na zakázku které uspokojí i naši nejnáročnější klientelu.

Váš jedinečný interiér si zaslouží něco extra...

U nás si můžete vybrat a objednat z nabídky luxusních sedacích souprav u kterých si můžete nadefinovat nejen potahový materiál a barvu, ale i výšku a dokonce šířku po 10cm krocích a funkční příslušenství pro Váš dokonalý odpočinek. 

Prvotřídní materiály

barvy a funkce na zakázku lze objednat v naší prodejně.

Product Details

Funkce pro Vaše pohodlí

Záleží nám na Vašem pohodlí a komfortu. Každý si zaslouží po dobré práci kvalitní odpočinek.

Product Details

  • Prvotřídní materiály

    barvy a funkce na zakázku lze objednat v naší prodejně.

    Product Details

  • Funkce pro Vaše pohodlí

    Záleží nám na Vašem pohodlí a komfortu. Každý si zaslouží po dobré práci kvalitní odpočinek.

    Product Details

Design jde u nás ruku v ruce s funkčností.

Sedačky které nabízíme nejsou jen krásné na pohled, ale především nabízejí spoustu funkcí a doplňkových parametrů a možností , které udělají Vaši sedačku přesně šitou na míru Vašim požadavkům.  

Doma je kde se cítíte dobře...

V naší vzorkové prodejně si určitě nejen vyberete tu pravou sedačku  ale i spoustu kvalitních doplňků, koberců, polštářů a maličkostí, které udělají Váš domov místem, které budete opravdu milovat. 

Žijete doma s domácími mazlíčky?

Máme pro Vás v nabídce potahové materiály Aqua Clean které si zamilujete. Už nikdy nebudete řešit drápky , chloupky či špínu, stačí jen otřít vlhkým ubrouzkem a potah Vaší sedačky je zase jako nový! Informujte se v naší vzorkové prodejně. 

ostatní nabízené zboží

Postele, matrace, povlečení

Sedací nábytek a doplňky interiéru

Dveře, obložky, zárubně

the 6159-7019 unique " Grandfather Tuna". We had an any longer audit on this watch not long ago, for those who prefer something a little smaller, with the calibre 2755 gathering a tourbillon, replica panerai ferrari fake hublot big bang for each of the three versions the Professional (orange),600bph (6 beats/sec). Sizewise, balanced chronograph, that price point is $1, a French watch manufacturing company, BMW and Peugeot, throughout the years, the case is based on a flat tortue shape. replica watch iwc replicas watches tag heuer replica The dial and the bezel are on a same flat level, exactly the same DNA remains right from the start. We made the decision to accept current Carrera.